Vyhledávání:

rozšířené

Nákupní košík

0 Kč

Umístění terasy TREX

Umístění terasy TREX
 
Na velikosti záleží
Při plánování terasy, zvažte prostor, který budete muset využít a do něhož budete „omezeni“ stavět. Je Váš stavající prostor velký, malý, nebo možná nepravidelný?
 
Venkovní terasy
 „Malý prostor“
U malého venkovního prostoru zkontrolujte místní stavební předpisy a požadavky. Zvažte multi-levelovou terasu, která umožňuje využití vertikálního prostoru. Nižší patro terasy by se pak mohlo stát pohodlným úložištěm či odpočinkovým prostorem. Ale pamatujte, v těchto „nižších“ patrech by neměly být používány grily pro možnost bezmezného větrání a požárního bezpečí.
 
 
Velký prostor
Pokud máte hodně prostoru, nic nebrání nechat svou fantazii volně plynout jako Trex ®. Všechno je možné - více úrovní, pergoly nebo altány, křivky a další. Velká plocha může být rozdělena do různých oblastí činnosti - jako zahrada, grilovací místo, bazén, atd.
 
Nepravidelný prostor
 U nepravidelného prostoru umožňuje flexibilita Trexu skutečně zazářit. Trex® je schopný vytvořit křivky a umožňuje obejít jakékoli překážky, snadno maximalizovat svůj prostor. Co jste považovali jako absolutně nevyužitelné a k ničemu, může se stát s Trexem dokonalým zákoutím, kde si budete moci vychutnat svůj čas venku…
 
Plastové terasy Trex
Vstupy a výstupy z vaší terasy
Často je terasa připojen k domu, ale Vy ji můžete umístit, kdekoliv budete chtít.
 
Terasy Trex ® půjde vsadit tam, kde je chcete mít. Umístění terasy „stand-alone“ v blízkosti bazénu může pomoci maximalizovat prostor na vašem dvoře. Budování stand-alone terasy přes "problémové oblasti" vašeho dvora může proměnit bahenní jámy na nádherné venkovním prostory.
 
Více přístupů na vaši terasu
Možná, že váš domov má několik možných vstupních bodů na vaši terasu. Multi-levelové terasové konfigurace dobře fungují tam, kde máte možnost vstoupit na terasu s horní či dolní části po schodech.
 
Jediný vstup na vaši terasu
Někdy je váš dům situačně omezen tak, že budete mít možnost pouze jednoho vstupu na vaši terasu. Takže v tomto případě, kde by měla terasa být? Umístění svůj venkovní prostor u jídelního/kuchyňského koutu, což je velmi populární volba. Umožní tak užívat si zábavy uvnitř i venku naráz.
 
Někteří majitelé domů se rozhodnou budovat svoji terasu při východu z ložnice. U přízemních teras doporučujeme olemovat vytvořený prostor nízkými schody, čímž napomůžete tomu, aby budil celkový charakter terasy mnohem obsáhlejší dojem.
Kompozitní terasy Trex
 
Místo k sezení a lenošení Trex®
Kde byste chtěli, aby se lidé u vás posadili?
Chtěli byste raději u zábradlí nebo na lavičkách ustálených na terase?

Zábradlí
Zábradlí je nejen atraktivní, ale ochraňuje Vaše děti, domácí zvířata, a úrazovost hostů proti pádům z vyšších teras. Ujistěte se o místních stavebních předpisech a požadavcích na zábradlí. Některé vyhlášky zábradlí vyžadují,  pokud je terasa v určité výšce nad zemí může se požadovat, aby zábradlí být vyšší nebo kratší než ve standardních délkách.

Lavicové posezení
Trex ® je dostatečně odolný tak, abyste z něho mohli vytvářet a budovat lavicové posezení - velmi snadný a atraktivní způsob, jak přidat další originální místo pro odpočinek na Vaši terasu.
 

Soukromí
Trex ® je ideálním řešením
Při výběru kde stavět svoji terasu zvažte i soukromí, které pak budete mít…
 

Otevřený prostor
Pokud váše místo poskytuje málo možností pro soukromí, zvažte umístit terasu do zardní části vašeho domu. Dekorativní zábradlí, rostliny a altány mohou pomoci vytvořit pocit větší samoty a soukromí.

Terasa uprostřed zahrady
Využijte přirozené, samostatné místo přímo uprostřed Vaší zahrady pro výstavbu terasy Trex®. Efekt je nepřekonatelný. Mějte však na paměti, že terasa postavená pod stromy se stává místem pro padlé listy, větvičky, ořechy, bobule a příležitostný ptačí trus - což bude vyžadovat více práce udržet ji  v čistotě. Jednoduchá péče a údržba je však garancí spokojenosti pro nadcházející roky.

Vybrané oddělení Umístění terasy TREX neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Provozovatel

  • IČO: 24191299
  • DIČ: CZ24191299
Možnost osobního odběru na adrese:
PROBAU.CZ
Javorská 411
VOTICE
259 01
Tel.: +420 603 316 083
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.