Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Stájové rohože Mosolut Heavy 132, v. 32 mm

Kód: 1101105
Novinka
1 hodnocení
Značka: Mosolut
536,25 Kč / ks 648,86 Kč včetně DPH
Skladem

Zátěžové desky z plastu jsou velmi oblíbenou krytinou ve stájích a zemědělských objektech. V naší nabídce naleznete kvalitní stájovou rohož o rozměru 120 x 80 x 3,2 cm. PVC rohože tohoto typu vynikají snadnou montáží i demontáží. Hrany stájové rohože jsou opatřeny zámky, které zabraňují posunutí jednotlivých rohoží, skládají se jako puzzle.

Barevnost Černá
Váha [kg] 35
Materiál 100% recyklovaný plast
Rozměr jednoho kusu [cm] 120 x 80
Reakce na oheň Nesnadno hořlavý materiál (Bfl-s1)
Odolné vůči chemikáliím Ano
Výška dlaždice [mm] 32
Druh Dlaždice

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tloušťka 3,2 cm předurčuje tuto rohož nejen k odolnosti vůči zatížení, ale také chrání klouby koní.  Zároveň při ležení nedojde k prochladnutí zvířete - izolační vlastnosti, proto jsou tyto rohože vhodné i pro hospodářská zvířata, jako je skot (dobytek, krávy, telata) a pro psy. Podlahová rohož zátěžová funguje jako výborná tepelná izolace a nabízí vysokou protiskluznost povrchu, chemickou stálost, nesnadnou hořlavost, snadnou údržbu a rychlou montáž a demontáž. Při použití u zvířat se počítá se zakrytím vrstvou podestýlky. Například výrobci hoblin doporučují vrstvu minimálně 10 - 15 cm, ale raději 15 - 23 cm.

Plastové rohože vynikají výbornou údržbou. Dobře se čistí a jsou tvarovány tak, aby se o ně nezakopávalo. Okraj rohože často tvoří náběhová hrana, která omezuje možnost zakopnutí nebo pádu jak zvířat, tak lidí.  

Výhody stájové rohože Mosolut Heavy

 • Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
 • Kvalitní provedení - 1ks = 35kg
 • Vysoká protiskluznost
 • Výborná tepelná izolace
 • Vysoká nosnost (vhodné i pod těžkou techniku)
 • Rohož je mrazuvzdorná, žáruvzdorná i chemicky odolná
 • Rychlá montáž i demontáž, snadná údržba
 • Materiál: PVC (ohebný plastový recyklát)
 • Po obvodu jsou spojovací zámky (deska se k podkladu nelepí)
 • Rohož není dutá - zvýšení odolnosti a pevnosti.
 • Vysoká odolnost proti bodovému zatížení - zátěž 5 tun na 1 dm2.
 • Žáruvzdorné - třída reakce na oheň Bfl-s1.

Počet kusů na paletě: 35

Na vzhledu tentokrát nezáleží

Rohože Mosolu Heavy 132 jsou z plastového recyklátu. Při jejich výrobě, byl kladen důraz především na odolnost vůči zátěži, pevnost zámkové vazby a univerzálnost použití - dovnitř i ven. Nekladli jsme důraz na její vzhled. Proto prosíme o schovívavost. Desky nejsou hezké, ale jsou účelné. Dobře poslouží zvířatům pod kopyty, projedete po nich technikou, i vytvoří stanoviště pro hromadné akce. Po položení a při používání jsou v mžiku zašpiněné, takže zvyšovat náklady výroby, abychom získali krásnou černou desku nám nedávalo smysl. Pokud byste si přáli jednolitý černý povrch ve vnitřních prostorech - můžete zkusit použít PVC dlažbu Mosolut Machine.

Barevné odstíny, šlemy, nejednotnost povrchu a stíny nebudou tedy uznány v rámci reklamace.

Zajímá vás více informací o rohožích z recyklátu? Přečtěte si článek, kde porovnáváme podlahy z čistého PVC a recyklátu z hlediska odolnosti, barev a použitých surovin.