Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Nízké ceny hřebíků pozink nebo ocel D34, pokrývačské CR, BPN, FAC, PT výrobců Bostitch, KMR, střešní doplňky HPi a Betonpres, odolné podlahy Mosolut, konstrukční vruty, hřebíkovačky i sponkovačky.

Nanoprotech Auto Moto Electric 75 ml

Kód: 89
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Nanoprotech
216,80 Kč / ks 262,33 Kč včetně DPH
Skladem

Čisticí a elektroizolační roztok pro dlouhodobou ochranu elektroniky před vlhkostí, solnými a kyselými roztoky, oxidací kontaktů a následným zkratem, jediná aplikace vydrží chránit až 1 rok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NANOPROTECH Auto Moto Electric 75 ml

NANOPROTECH Auto Moto Electric chrání elektroniku a elektrické součástky v autě či v motocyklu před působením kyselého deště, vlhkosti a solných roztoků až po dobu 1 roku. Aplikací roztoku se prodlouží životnost vozu a ušetří se časté a nákladné návštěvy servisu.

Na co se NANOPROTECH Auto Moto Electric používá?

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-zkratemOchrání před zkratem a oxidací

Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovovým spojům a zamezí přístup molekulám vody – a tím zabrání zkratu a zničení drahé řídící elektroniky. Tenký film nanočástic zároveň zamezí oxidaci.


ikona__nanoprotech-stity_první-pomoc-pro-utopenou-elektronikuZachrání navlhlou elektroniku

Nanočástice vytěsní ze spojů a kontaktů molekuly vody a obnoví funkčnost elektronického zařízení.

 

 

ikona__nanoprotech-stity_bbnovuje-kontakty

Vyčistí kontakty a usnadní odstranění oxidace

Souvislá vrstva nanočástic na povrchu rozruší vazby mezi kovovým povrchem a oxidací. Zbytky oxidace odstraníte obyčejným kartáčkem.


Jak NANOPROTECH Auto Moto Electric funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice oxidací, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

oxidace_nanoprotech_princip_1oxidace_nanoprotech_princip_2oxidace_nanoprotech_princip_3