Vyhledávání:

rozšířené

Nákupní košík

0 Kč

Podkladové lišty

Podkladové lišty jsou vyrobeny z recyklovaného plastu,  mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu. Dají se snadno řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji na kov případně na dřevo. Při jejich používání je vhodné respektovat doporučené zásady práce. Podkladové lišty jsou standardně dodávány v hnědé barvě a délkách 2m.
Kolik podkladových lišt potřebuje pro instalaci?
V případě privátní aplikace (tudíž u domácí instalace terasy) je doporučený rozteč podkladových lišt 40cm na osu profilu. V případě komerční instalace je nutné dodržení 30cm rozteče na osu podkladového profilu.
Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit  použít pro tvrdý betonový podklad profil menší – 50x35mm, pokud použijete pokládku na zhutněný štěrk, doporučujeme použít širší profil, z důvodu roznesení váhy, tak, aby se podkladová lišta nebořila do štěrku.
Na 1m2 pro rezidentní, tedy soukromou instalace bude třeba v přepočtu 3 běžné metry podkladových lišt.
Pro komerční instalaci bude třeba použít na 1m2 v přepočtu 4 běžné metry podkladových lišt.

Vybrané oddělení Podkladové lišty neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Provozovatel

  • IČO: 27538681
  • DIČ: CZ27538681
Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

© 2017 DřevostavbyCZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.